CRGH1206F976K
MFR.Part #
CRGH1206F976K
JLCPCB Part #
C3956188
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS