SBCHE153R3K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBCHE153R3K
JLCPCB Part #
C1367870
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 17W 3.3Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS