CRGH1206F93R1
MFR.Part #
CRGH1206F93R1
JLCPCB Part #
C2109932
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS