CRGH1206F7K87
MFR.Part #
CRGH1206F7K87
JLCPCB Part #
C2107843
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS