CRGH1206F825K
MFR.Part #
CRGH1206F825K
JLCPCB Part #
C4005156
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS