CRGV0603F100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV0603F100K
JLCPCB Part #
C4143590
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS