RN73C1E4K87BTDF
MFR.Part #
RN73C1E4K87BTDF
JLCPCB Part #
C4176113
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS