RK73G2BRTTD61R9D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD61R9D
JLCPCB Part #
C6649388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS