CRGH1206F787R
MFR.Part #
CRGH1206F787R
JLCPCB Part #
C2108172
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS