CRGH1206F787K
MFR.Part #
CRGH1206F787K
JLCPCB Part #
C2111589
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS