CRGH1206F732R
MFR.Part #
CRGH1206F732R
JLCPCB Part #
C4103371
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS