CPF0603B48R7E
MFR.Part #
CPF0603B48R7E
JLCPCB Part #
C4014158
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS