CRGH1206F71R5
MFR.Part #
CRGH1206F71R5
JLCPCB Part #
C2109788
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS