CRGH1206F71K5
MFR.Part #
CRGH1206F71K5
JLCPCB Part #
C2107546
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS