CRGH1206F11R5
MFR.Part #
CRGH1206F11R5
JLCPCB Part #
C2107228
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS