CRGH1206F21R5
MFR.Part #
CRGH1206F21R5
JLCPCB Part #
C3931156
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS