H422RFZA
MFR.Part #
H422RFZA
JLCPCB Part #
C1404674
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS