CRGH1206F604R
MFR.Part #
CRGH1206F604R
JLCPCB Part #
C3993988
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS