CRGH1206F590K
MFR.Part #
CRGH1206F590K
JLCPCB Part #
C2114402
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS