RP73D2A255KBTG
MFR.Part #
RP73D2A255KBTG
JLCPCB Part #
C4326250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS