HSC15050RJ
MFR.Part #
HSC15050RJ
JLCPCB Part #
C1567372
Description
150W 50Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS