ER746K8JT
MFR.Part #
ER746K8JT
JLCPCB Part #
C1405388
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 3W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS