CRGH0603F35K7
MFR.Part #
CRGH0603F35K7
JLCPCB Part #
C2098000
Description
-55℃~+155℃ 200mW 35.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS