CRGH1206F54K9
MFR.Part #
CRGH1206F54K9
JLCPCB Part #
C2107902
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS