CRGH1206F5K49
MFR.Part #
CRGH1206F5K49
JLCPCB Part #
C2107840
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS