CRGH1206F24K9
MFR.Part #
CRGH1206F24K9
JLCPCB Part #
C4163010
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS