CPF0402B18R7E1
MFR.Part #
CPF0402B18R7E1
JLCPCB Part #
C2088846
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS