CRGH1206F51R1
MFR.Part #
CRGH1206F51R1
JLCPCB Part #
C4207974
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS