CRGH1206F470R
MFR.Part #
CRGH1206F470R
JLCPCB Part #
C2111643
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS