CPF0201B4K64E
MFR.Part #
CPF0201B4K64E
JLCPCB Part #
C4260665
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS