CRGH1206F412K
MFR.Part #
CRGH1206F412K
JLCPCB Part #
C4181704
Description
-55℃~+155℃ 412kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS