CRGH1206F41K2
MFR.Part #
CRGH1206F41K2
JLCPCB Part #
C2108041
Description
-55℃~+155℃ 200V 41.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS