RR02J68RTB
MFR.Part #
RR02J68RTB
JLCPCB Part #
C3543490
Description
-55℃~+235℃ 2W 68Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS