CRGH1206F2K74
MFR.Part #
CRGH1206F2K74
JLCPCB Part #
C3976490
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS