CRGH1206F357R
MFR.Part #
CRGH1206F357R
JLCPCB Part #
C4019766
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS