RG3216P-2551-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-2551-B-T5
JLCPCB Part #
C4007324
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS