CRGH1206F2K43
MFR.Part #
CRGH1206F2K43
JLCPCB Part #
C2108079
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS