CRGH1206F24K3
MFR.Part #
CRGH1206F24K3
JLCPCB Part #
C4106747
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS