CRGH1206F29R4
MFR.Part #
CRGH1206F29R4
JLCPCB Part #
C2110207
Description
-55℃~+155℃ 200V 29.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS