CRGH1206F29K4
MFR.Part #
CRGH1206F29K4
JLCPCB Part #
C4339691
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS