H8196KDCA
MFR.Part #
H8196KDCA
JLCPCB Part #
C1406329
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS