CRGH1206F287R
MFR.Part #
CRGH1206F287R
JLCPCB Part #
C2108085
Description
-55℃~+155℃ 200V 287Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS