SG73S2BRTTD3481D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3481D
JLCPCB Part #
C7312861
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS