CRGH1206F22K6
MFR.Part #
CRGH1206F22K6
JLCPCB Part #
C2107814
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS