CRGH1206F226K
MFR.Part #
CRGH1206F226K
JLCPCB Part #
C4166660
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS