CRGS0603J39K
MFR.Part #
CRGS0603J39K
JLCPCB Part #
C4269698
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS