RL1632R-R300-F
MFR.Part #
RL1632R-R300-F
JLCPCB Part #
C2073514
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 300mΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS