CPF0402B30RE1
MFR.Part #
CPF0402B30RE1
JLCPCB Part #
C2075622
Description
-55℃~+155℃ 25V 30Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS