CRGH1206F15R
MFR.Part #
CRGH1206F15R
JLCPCB Part #
C2110355
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS