CRGH1206F13R
MFR.Part #
CRGH1206F13R
JLCPCB Part #
C2107220
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS